Poznań, 21-23 października 2021 r.

Odwołanie Konferencji

AKTUALNOŚCI
Autor: zpzipk

Odwołanie Konferencji

Opublikowano 18 maja 2020

Szanowni Państwo,

Z ogromną przykrością informujemy, że sytuacja epidemiczna i publikowane przez epidemiologów prognozy spowodowały konieczność przełożenia terminu zapowiadanej na ten rok IV Krajowej Konferencji Psychologii Klinicznej pt. „Psychologia kliniczna w teorii i praktyce oddziaływań psychologicznych”. Zapowiadamy nowy termin spotkania w Poznaniu 21-23 października 2021 roku i mamy jednocześnie nadzieję, że wówczas przebiegnie ono w atmosferze większego poczucia bezpieczeństwa o zdrowie wszystkich uczestników konferencji.

Może uda nam się wówczas spojrzeć – już z pewnym dystansem – na zbierane dzisiaj doświadczenia w pracy klinicznej i psychoterapeutycznej z pacjentami, z którymi dzielimy poczucie zagrożenia o zdrowie i życie oraz konsekwencje przedłużającej się izolacji społecznej. Będziemy mogli spojrzeć i przedyskutować, jak wspierane przez nas osoby i my sami radziliśmy sobie z tą nieznaną i nader złożoną sytuacją – przejścia z życia społecznego w „realu” na kontakty on-line.

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie pozostańmy solidarni i zjednoczeni jako środowisko, niosąc pomoc taką, jakiej osoby zgłaszające się potrzebują, wspierając szczególnie personel medyczny w ich niebezpiecznej pracy i pełnionej misji.

Życzymy Państwu zdrowia i do zobaczenia w przyszłym roku!

Prof. dr hab. Lidia Cierpiałkowska
Wydział Psychologii i Kognitywistyki
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Prof. UJ dr hab. Bernadetta Izydorczyk
Instytut Psychologii Stosowanej Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Uniwersytet Jagielloński

Udostępnij 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram